×

خطا

Strange, but missing GJFields library for /home/salam/public_html/plugins/content/autoreadmore/autoreadmore.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی گفت: من از هیچ مدیر ضعیفی حمایت نکرده ام و نمی کنم، مدیری که ضعیف باشد تحت حمایت من نیست

.

 

نماینده مردم شوشتر و گتوند در پاسخ به سئوال خبرنگار شوشترنامه درباره تغییرات در ادارات شوشتر عنوان کرد: کی گفته است من مدیر عوض می کنم؟ من اصلا مدیران را عوض نکرده ام و هر مدیری عوض شده است صلاح دید مسئول استانیش بوده است ولی درباره جایگزین با من مشورت می کنند.

وی همچنین درباره وضعیت سرای افضل شوشتر و به تعطیلی کشیده شدن این سرا به دلیل نبود سیستم سرمایشی که به دستور مدیر کل میراث فرهنگی از شوشتر خارج شده است، گفت: با مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان در استانداری صحبت های خود را کرده ام و اظهارات بسیار تندی در این باره داشته ام، ولی رسانه ها در این باره اطلاع رسانی کنند تا من هم اعلام موضع کنم.

گیلانی در پاسخ به سئوالی که پایگاه سازه های آبی شوشتر خانه احرامی این شهرستان را با قطع برق به تعطیلی کشانده است، تاکید کرد: این مسئله را دنبال می کنیم و اطلاع می دهیم.

سهراب گیلانی در گفت و گو با خبرنگار شوشترنامه اظهار کرد: از هیچ مدیر ضعیفی حمایت نمی کنم و هیچ مدیری که ضعیف باشد حمایت من را نخواهد داشت.وی افزود: مدیران باید به درد مردم برسند و برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند، هیچ مدیری حمایت من را نخواهد داشت مگر اینکه مردم از وی راضی باشند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

افراد آنلاین

ما 2 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


موسسه خیریه الزهرا(س) گتوند

آدرس: خیابان آزادی

تلفن: 36326065-061

       061-36326060

شماره حساب کمکهای مردمی:

بانک ملی: 0105932361002


قرض الحسنه امام صادق (ع)
آدرس : گتوند خیابان استقلال
محل تبلیغات شما
با ما تماس بگیرید
محل تبلیغ شما
با ما تماس بگیرید
محل تبلیغات شما
با ما تماس بگیرید