×

خطا

Strange, but missing GJFields library for /home/salam/public_html/plugins/content/autoreadmore/autoreadmore.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

 صادق سلامت در گفت‌وگو با سادس، با اشاره به جاری شدن سیلاب در برخی از مناطق شمالی استان خوزستان از بعد از ظهر روزگذشته اظهار کرد: در پی پیش‌بینی‌های هواشناسی و دستور ستاد مدیریت بحران خوزستان درباره وضعیت جوی شهرهای شمال استان و بارندگی در اواخر هفته، جمعیت هلال احمر خوزستان از دو روز پیش برای مواجهه با هرگونه سیلاب احتمالی در آماده‌باش قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از بارندگی‌های شدید و سیل‌آسای دیروز در مناطقی از خوزستان، در برخی از شهرهای شمالی، سیلاب جاری شد که ۴۱ نفر از نیروهای هلال احمر شامل ۳۵ نجات‌گر و ۶ پرسنل به همراه ۶ دستگاه آمبولانس، دو دستگاه خودروی پشتیبانی و دو دستگاه خودروی نجات، در مناطق متأثر از این بارش‌ها جهت امدادرسانی اعزام و مستقر شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: بر اساس گزارش‌ها بخش عشایرنشین هتی در شهرستان لالی، منطقه صالح‌شهر در گتوند، منطقه گلگیر در مسجدسلیمان، مسیر چلو – تاراز در اندیکا، و منطقه مشراگه در رامشیر و شهر میداوود و روستاهای سرگچ و پیرموسی شهرستان باغملک، متأثر از بارش‌های سیل‌آسای امروز و دچار آبگرفتگی و با جاری شدن سیلاب مواجه شدند.

آخرین وضعیت امدادرسانی به شهرهای شمالی خوزستان در پی سیلاب و آبگرفتگی

سلامت بیان کرد: بر اثر بارش‌های شدید دیروز، یک اتاق سنتی ساز واقع در یک زمین کشاورزی در مشراگه از توابع رامشیر تخریب شد که خوشبختانه صدمه و تلفات جانی به همراه نداشت. هم‌چنین آبگرفتگی معابر و تعدادی از منازل منطقه گلگیر مسجدسلیمان تا این لحظه گزارش شده که نیروهای امدادرسان هلال احمر برای امدادرسانی به این منطقه اعزام شدند.

وی ادامه داد: بارش سیل‌آسای بعد از ظهر دیروز در لالی تعدادی از عشایر کوچ‌رو ساکن در مناطق مختلف بخش هتی را نیز دچار آسیب کرد. بر اثر بارندگی‌های شدید منطقه صالح‌شهر گتوند نیز دچار آبگرفتگی شده که نیروهای ارزیاب و امدادرسان هلال احمر به این منطقه اعزام شدند.

 

رئیس جمعیت هلال احمر باغملک خبر داد: امدادرسانی به ۸ خانوار عشایری گرفتار در سیل دیروز باغملک

 

رئیس جمعیت هلال احمر باغملک از امدادرسانی به هشت خانوار عشایری گرفتار در سیل امروز در باغملک خبر داد.

محسن شیخی علیزاده در گفت‌وگو با سادس، با اشاره به بارندگی  شدید دیروز در باغملک و جاری شدن سیلاب در برخی از نقاط این شهرستان اظهار کرد: به دنبال بارش‌های سیل‌آسای دیروز در باغملک بلافاصله تیم‌هایی از نجات‌گران و نیروهای جمعیت هلال احمر باغملک به مناطق متأثر از این بارش‌ها اعزام شدند.

وی ادامه داد: امدادگران و نجات‌گران هلال احمر باغملک تاکنون به هشت خانوار عشایری در روستاهای سرگچ و پیرموسی که دچار حادثه شده بودند، امدادرسانی کرده‌اند. هم‌چنین به سه گردشگری که در تپه‌های اطراف شهر میداوود باغملک در اثر این بارش‌های سیل‌آسا گرفتار شده بودند، امدادرسانی شد.

رئیس جمعیت هلال احمر باغملک ادامه داد: در حال حاضر ارزیابی‌ها در مناطق شهری و روستایی باغملک به منظور امدادرسانی ادامه دارد.

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

افراد آنلاین

ما 388 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


موسسه خیریه الزهرا(س) گتوند

آدرس: خیابان آزادی

تلفن: 36326065-061

       061-36326060

شماره حساب کمکهای مردمی:

بانک ملی: 0105932361002


قرض الحسنه امام صادق (ع)
آدرس : گتوند خیابان استقلال
محل تبلیغات شما
با ما تماس بگیرید
محل تبلیغ شما
با ما تماس بگیرید
محل تبلیغات شما
با ما تماس بگیرید