×

خطا

Strange, but missing GJFields library for /home/salam/public_html/plugins/content/autoreadmore/autoreadmore.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

سلام گتوند -  تنها جاده دسترسی به سه روستای محمدی ، دشت بزرگ و دهلران از توابع بخش عقیلی گتوند بر اثر بالا آمدن آب رودخانه فصلی قطع شد.

فرماندار گتوند چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: راه ارتباطی سه روستای محمدی،دشت بزرگ و دهلران از توابع بخش عقیلی این شهرستان در پی بارندگی شدید روز چهارشنبه و بالا آمدن آب رودخانه فصلی بر روی پل بین روستاهای رودنی و محمدی از ساعتی پیش قطع شد.
علی خدری غریبوند با اشاره به اینکه پل ارتباطی بین روستاهای رودنی،محمدی ارتباط این سه روستا با مرکز شهرستان را برقرار می کند و به دلیل پایین بودن سطح آن هرساله پس از بارندگی به زیر آب می رود، گفت: در سالهای اخیر این پل بازسازی شد ، ولی بدلیل سطح پایین پل و بالا آمدن آب از رودخانه فصلی به زیر آب رفت.
وی با اعلام آماده باش ستاد بحران شهرستان گتوند و آمادگی اکیپ های خدمات رسان برای مقابله با هرگونه حادثه احتمالی از شهروندان و روستائیان به ویژه دامداران و کشاورزان خواست با توجه به تداوم ناپایداری جوی از نزدیک شدن به رودخانه ها،مسیل ها،پل ها و نقاط حادثه خیزخودداری کنند.
بخشدار عقیلی گتوند نیز درگفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به خسارت های بارندگی امروز گفت: سه باب خانه در روستای محمدی دچار آبگرفتگی شدند و به محل نگهداری دام آنها خسارت وارد شد.
مجید حسنی همچنین افزود: بیش از 100هکتار از زمین های کشاورزی اطراف روستاهای دشت بزرگ ، محمدی و دهلران عقیلی نیز به زیر آب رفته است.
وی با بیان اینکه بخشداری و نیروهای امدادی در محل حضور دارند و وضعیت روستاها و نقاط حادثه خیز تحت کنترل است، گفت: میزان خسارت هنوز مشخص نیست و در حال بررسی است.
به گزارش ایرنا روستاهای محمدی،دشت بزرگ و دهلران بیش از 2هزار و 700نفر جمعیت دارند.
همچنین بارش تگرگ ساعت 21:40 دقیقه چهارشنبه شب در روستاهای سله چین و چغامله از توابع بخش مرکزی شهرستان گتوند مردم این روستاها را غافلگیر کرد.
بارندگی شدید روز چهارشنبه مناطق مختلفی از استان خوزستان را فرا گرفت. 
سجاد شاه حیدر رییس اداره هواشناسی گتوند میزان بارندگی تا ساعت 15:30 روز چهارشنبه در این شهرستان را 30.4 میلیمتر عنوان کرد. 
شهرستان گتوند با 74 هزار نفر جمعیت دارای دو بخش مرکزی و عقیلی و پنج شهر گتوند ، صالح شهر ، ترکالکی ، سماله ، جنت مکان و نیز 45 روستا می باشد. 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

افراد آنلاین

ما 45447 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


موسسه خیریه الزهرا(س) گتوند

آدرس: خیابان آزادی

تلفن: 36326065-061

       061-36326060

شماره حساب کمکهای مردمی:

بانک ملی: 0105932361002


قرض الحسنه امام صادق (ع)
آدرس : گتوند خیابان استقلال
محل تبلیغات شما
با ما تماس بگیرید
محل تبلیغ شما
با ما تماس بگیرید
محل تبلیغات شما
با ما تماس بگیرید