×

خطا

Strange, but missing GJFields library for /home/salam/public_html/plugins/content/autoreadmore/autoreadmore.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

موضوعات و مشکلات می بایست بخوبی توسط شهرداری رصد و اولویت بندی ها براساس محرومیت منطقه باشد و برای رفع محرومیت و گستردگی خدمات فقط به اولویت های محرومیت منطقه توجه کنند و نه چیزهای دیگر

شهرداران سماله و جنت مکان معارفه شدند
مراسم تودیع و معارفه شهرداران پیشین و جدید شهرهای سُماله و جنت مکان از توابع شهرستان گتوند برگزار شد . 

طی این مراسم که ظهر امروز در سالن کنفرانس فرمانداری گتوند و با حضور دکتر علی خدری فرماندار ، امام جمعه و اعضای شورای اداری این شهرستان برگزار شد فرماندار این شهرستان با امانت خواندن منصب خطاب به شهرداران جدید و اعضای شورای شهر گفت : چه اعضا و چه شهرداران با وحدت و همدلی بدنبال شناسایی مشکلات شهر خود باشند . 

علی خدری غریبوند شهردار را پیشانی خدمات دولت به مردم خواند و گفت : موضوعات و مشکلات می بایست بخوبی توسط شهرداری رصد و اولویت بندی ها براساس محرومیت منطقه باشد و برای رفع محرومیت و گستردگی خدمات فقط به اولویت های محرومیت منطقه توجه کنند و نه چیزهای دیگر . 

رییس شورای اداری شهرستان گتوند با توصیه به اعضای شوراها مبنی بر پرهیز از دخالت در کار شهردار گفت : از اختیاری که قانون بعنوان حق نظارت بر عملکرد شهردار برای شما قایل شده استفاده کنید و با کمک به شهردار بدنبال کسب رضایت مندی مردم باشید . 

وی در پایان با اشاره به فصل تخصیص اعتبارات استانی خطاب به شهرداران حوزه این شهرستان گفت : فقط به اعتبارات استانی برای خدمتتان نگاه نکنید بلکه با تکیه بر پتانسیل خوبی که این منطقه از نظر تاریخی و گردشگری دارد می توانید با فراهم کردن زیرساخت های تفریحی از گردشگری درآمدهای شایان توجهی کسب نمایید . 

در پایان این مراسم حکم شهرداران جدید سماله و جنت مکان که توسط استاندار خوزستان امضاء شده بود به مهندس علی شجاعی و یونس پناهی اعطاء شد . 

از نکات قابل توجه این مراسم حضور تعدادی از اهالی جامعه ی رسانه شهرستان مسجدسلیمان و همچنین دو تن از اعضای سابق و فعلی شورای اسلامی شهر گلگیر در این جلسه بمنظور حضور در مراسم معارفه مهندس علی شجاعی شهردار شهر سماله به پاس قدردانی از زحمات و خدمات وی در مدت تصدی و مسئولیت شهرداری گلگیر و همچنین اقدامات فرهنگی بود که وی در سطح شهرستان پشتیبانی یا به مرحله ی اجرا در آورد .

لازم بذکر است مهندس علی شجاعی دانش آموخته ی کارشناسی ارشد مهندسی عمران پیش از این بمدت 4 سال شهردار شهر گلگیر شهرستان مسجدسلیمان بود و بواسطه ی خدمات و طرح های عمرانی که توسط وی ارایه و اجرا گردید از سوی فرماندار این شهر 2 مرتبه بعنوان مدیر نمونه شهرستان شناخته شد .

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

  

آخرین مطالب

گالری تصاویر


موسسه خیریه الزهرا(س) گتوند

آدرس: خیابان آزادی

تلفن: 36326065-061

       061-36326060

شماره حساب کمکهای مردمی:

بانک ملی: 0105932361002


قرض الحسنه امام صادق (ع)
آدرس : گتوند خیابان استقلال
محل تبلیغات شما
با ما تماس بگیرید
محل تبلیغ شما
با ما تماس بگیرید
محل تبلیغات شما
با ما تماس بگیرید