×

خطا

Strange, but missing GJFields library for /home/salam/public_html/plugins/content/autoreadmore/autoreadmore.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

سلام گتوند - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) گتوند از ارسال کمک های مردمی از روستاهای حیدر و ایستادگی و شهرهای گتوند و سماله به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد.

رحمت الله کلانتر رشیدی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این اقلام خوراکی،بهداشتی و پوشاک می باشند گفت: کمک های اهدایی مردم، از سوی کمیته امداد و جمعی از خیرین شهرستان جمع آوری شدند که شامل برنج ، حبوبات، پتو ، آب معدنی ، البسه و لوازم بهداشتی و سایر اقلام می باشند.
وی با بیان اینکه این کمک ها به وسیله یکدستگاه کامیونت به این مناطق ارسال شدند، گفت: مردم شهرها و روستاهای گتوند همچنان در حال جمع آوری کمک های ضروری به آسیب دیدگان زلزله در استان کرمانشاه بوده و این کمک ها با تلاش دستگاه ها و ارگان های مختلف از جمله سپاه، بسیج و هلال احمر به این مناطق ارسال می شوند.
به گزارش خبرنگار ایرنا همچنین کمک های مردمی شهر صالح شهر در هفته گذشته وکمک های مردم شهرترکالکی نیز روز جمعه به وسیله یکدستگاه وانت نیسان به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال شد.
2 تیم های کارشناسی فوریت های پزشکی شهرستان گتوند با تجهیزات کامل نیز در هفته گذشته به کمک مردم مناطق زلزله زده غرب کشور شتافتند.
به گزارش ایرنا زمین لرزه شدیدی شامگاه یکشنبه بیست و یکم آبان با شدت 7،3 دهم ریشتر غرب کشور را لرزاند و خسارات جانی و مالی سنگینی بویژه در استان کرمانشاه برجای گذاشت.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

  

آخرین مطالب

گالری تصاویر


موسسه خیریه الزهرا(س) گتوند

آدرس: خیابان آزادی

تلفن: 36326065-061

       061-36326060

شماره حساب کمکهای مردمی:

بانک ملی: 0105932361002


قرض الحسنه امام صادق (ع)
آدرس : گتوند خیابان استقلال
محل تبلیغات شما
با ما تماس بگیرید
محل تبلیغ شما
با ما تماس بگیرید
محل تبلیغات شما
با ما تماس بگیرید