×

خطا

Strange, but missing GJFields library for /home/salam/public_html/plugins/content/autoreadmore/autoreadmore.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

 

 کیامرث حاجی زاده مدیر کل مدیریت بحران استان خوزستان، روز چهارشنبه در چهارمین نشست خشکسالی استان گفت: برنامه اجرایی مقابله با خشکسالی و کاهش تبعات منفی آن هنوز کامل ارایه نشده در حالی که باید به زودی باید برنامه جامعی از ان ارایه شود. حاجی […]
کیامرث حاجی زاده مدیر کل مدیریت بحران استان خوزستان، روز چهارشنبه در چهارمین نشست خشکسالی استان گفت: برنامه اجرایی مقابله با خشکسالی و کاهش تبعات منفی آن هنوز کامل ارایه نشده در حالی که باید به زودی باید برنامه جامعی از ان ارایه شود.
 

مدیر کل مدیریت بحران استان خوزستان بر تسریع تهییه برنامه جامع خشکسالی استان تاکید کرد
حاجی زاده بیان کرد:اگر وظایف دستگاه های مختلف برای مقابله با خشکسالی و اقدامات لازم به موقع و در زمان خود اجرایی نشود آثر مثبت به جای نخواهد گذاشت.
وی با تشریح عملکرد کمیته های مختلف خشکسالی در استان اظهار کرد: کمیته‌ها در گزارش دهی به استانداری در مجموع مطلوب عمل نکردند و لازم است هر چه سریعتر ساماندهی و منسجم شوند تا با یک صدا به گوش مرکز برسند.
مدیر کل مدیریت بحران استان خوزستان بیان کرد: مشکلات آب شرب بسیاری از مناطق استان مانند مسجد سلیمان، گتوند، هندیجان و .. طی روزهایب اخیر در جلساتی بررسی شد و راهکارهای لازم برای رفع مشکلات انها داده شده است.
وی همچنین بر تعیین تکلیف و برنامه ریزی کشت تابستانه و شیلات تاکید کرد و گفت: در نشست آینده خشکسالی موضوع کشت تابستانه مشخص خواهد شد.
حاجی زاده با اشاره به این که در کشاورزی بخش دیم 100 درصد خسارت وارد شد و برداشت صفر بود ادامه داد: خسارات کشاورزان را پیگیری می‌کنیم و تلاش میکنیم تا مثل سال های گذشته نشود.
وی افزود: پس از تامین آب شرب و نیروگاه های حرارتی، تامین حق آبه مقابله با ریزگردها و تالابها در اولویت است و تامین آب عرصه های نهال کاری شده تا کنون با همکاری سازمان اب و برق استان از کانال کوت امیر صورت می گرفت.
مدیر کل مدیریت بحران استان خوزستان با اشاره به وضعیت آبرسانی روستای خلیفه حیدر گفت: انتظار می رود مابقی لوله های 400 اینچ این روستا از سوی سازمان آب و برق خوزستان تامین شود.
وی با گلایه از نیروگاه های حرارتی استان گفت: همراهی نکردن نیروگاه ها یکی از گلایه هایی است که نسبت به آنها وجود دارد با توجه به این که امسال به خاطر خشکسالی نیروگاههای های برق آبی با مشکل مواجه می شوند تامین برق برعهده نیروگاه های حرارتی خواهد بود. 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

  

آخرین مطالب

گالری تصاویر


موسسه خیریه الزهرا(س) گتوند

آدرس: خیابان آزادی

تلفن: 36326065-061

       061-36326060

شماره حساب کمکهای مردمی:

بانک ملی: 0105932361002


قرض الحسنه امام صادق (ع)
آدرس : گتوند خیابان استقلال
محل تبلیغات شما
با ما تماس بگیرید
محل تبلیغ شما
با ما تماس بگیرید
محل تبلیغات شما
با ما تماس بگیرید