×

خطا

Strange, but missing GJFields library for /home/salam/public_html/plugins/content/autoreadmore/autoreadmore.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گتوند گفت: تا روز پنجم فروردین ماه جاری 450 نفر مسافر در ستاد اسکان میهمانان نوروزی آموزش و پرورش شهرستان گتوند پذیرش و اسکان یافته اند.
 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان گتوند ، یوسف علیدادی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گتوند به هنگام بازدید از مدارس مجری طرح اسکان مهمانان نوروزی با اعلام این خبر افزود: از 29 اسفند ماه 96 تا پنجم فروردین 97 تعداد 90 خانوار با 450 نفر در مدارس منتخب اسکان آموزش و پرورش این شهرستان پذیرش و اسکان داده شدند.

علیدادی افزود: برای پذیرش و اسکان مهمانان نوروزی 11 مدرسه با 45 اتاق تجهیز و آماده شده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه اکثر میهمانان اسکان داده شده از برخورد مسوولان پذیرش و اسکان و امکانات تهیه شده در مدارس اظهار رضایت داشتند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گتوند در ادامه افزود: مسافران اسکان داده شده به ترتیب بیشترین فراوانی از استان های؛ اصفهان، شهرکرد ، شیراز و سایر استان های کشور بودند.

علیدادی با اشاره به فعالیت دفتر پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی آموزش و پرورش در شهرستان گتوند افزود: دفتر پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی در محل اداره آموزش و پرورش واقع در خیابان جمهوری نبش خیابان معلم ، بصورت 24 ساعته آماده پذیرش و اسکان مهمانان نوروزی است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گتوند به جاذبه های گردشگری شهرستان گتوند نیز اشاره کرد و گفت: بارگاه ملکوتی امام زاده محمد بن زید نوه امام سجاد (ع)، آرامگاه شاعر فرهیخته دکتر قیصر امین پور،تپه باستانی چغا،بند بهمن،قلعه آبید،قلعه خان،تنگ عقیلی،سد گتوند علیا،آسیاب راک،پل پرزین،دره انار،محوطه شیخ سلیمان،بند سه پلون،سد تنظیمی گتوند،پارک جنگلی و گور دخمه ها ، از جمله جاذبه های گردشگری این شهرستان می باشد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

  

آخرین مطالب

گالری تصاویر


موسسه خیریه الزهرا(س) گتوند

آدرس: خیابان آزادی

تلفن: 36326065-061

       061-36326060

شماره حساب کمکهای مردمی:

بانک ملی: 0105932361002


قرض الحسنه امام صادق (ع)
آدرس : گتوند خیابان استقلال
محل تبلیغات شما
با ما تماس بگیرید
محل تبلیغ شما
با ما تماس بگیرید
محل تبلیغات شما
با ما تماس بگیرید