×

خطا

Strange, but missing GJFields library for /home/salam/public_html/plugins/content/autoreadmore/autoreadmore.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

 مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر گفت: با توجه به پتانسیل‌ها و امکانات این دانشگاه درصدد هستیم برای اشتغال دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در آینده‌ای نزدیک اکوسیستم کارآفرینی جدیدی را راه‌اندازی کنیم.
 مرکز رشد

دکتر امین رضا جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار آنا‌ اظهار کرد: اکنون ۲ شرکت دانش بنیان و بالغ بر ۱۲ هسته فناور در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر مستقر و در حال فعالیت هستند.

وی درباره کارکرد مرکز و هسته های فناور افزود: منظور از هسته های فناور این است که صاحبان ایده اگر ایده فناورانه و قابل تبدیل به محصولی داشته باشند، می توانند برای اجرا، تبدیل ایده و طرح فناور خود به محصول، ارزیابی و فروش آن از امکانات، حمایت‌ها، تسهیلات و مشاوران مرکز رشد استفاده کنند.

رئیس مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر ادامه داد: هسته های فناور پس از ۶ ماه حضور در مرکز رشد و ارزیابی محصول اولیه آنها از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت ارائه دهنده محصول به شرکت دانش بنیان تبدیل و از مزایای شرکت های دانش بنیان بهره مند می شود.

جمشیدی با اشاره به آغاز فعالیت این مرکز در شوشتر اظهار کرد: این مرکز زیر نظر پارک علم و فناوری خوزستان و دانشگاه آزاد اسلامی است که از سال ۱۳۹۵ موافقت اصولی خود را از وزارت علوم و حوزه پژوهش سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی اخذ و فعالیت خود را در این واحد دانشگاهی زیر نظر حوزه معاونت پژوهشی آغاز کرده است.

وی نوآوری و تجاری سازی ایده ها را از اولویت های مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر دانست و به آنا گفت: این مرکز در راستای تحقق شعار سال «حمایت از کالاهای ایرانی» گام بر می دارد، به طوری که ۷ محصول در این مرکز در حال تولید و ارزیابی هستند و ان‌شاءلله اگر مورد تائید معاونت پژوهشی دانشگاه و معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری قرار گیرند، برند دانش بنیان اخذ کرده و در قالب کالای دانش بنیان به بازار عرضه می شوند.

این مقام مسئول تصریح کرد: با توجه به پتانسیل بسیار بالا، امکانات خیلی خوب و آزمایشگاه های فوق پیشرفته در واحد شوشتر، در آینده ای نزدیک اکوسیستم کارآفرینی جدیدی را برای دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر در نظر گرفته ایم که دانشجویان و فارغ التحصیلان آن دغدغه کار را نداشته و با اطمینان خاطر بهتری در این واحد دانشگاهی تحصیل کنند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

  

آخرین مطالب

گالری تصاویر


موسسه خیریه الزهرا(س) گتوند

آدرس: خیابان آزادی

تلفن: 36326065-061

       061-36326060

شماره حساب کمکهای مردمی:

بانک ملی: 0105932361002


قرض الحسنه امام صادق (ع)
آدرس : گتوند خیابان استقلال
محل تبلیغات شما
با ما تماس بگیرید
محل تبلیغ شما
با ما تماس بگیرید
محل تبلیغات شما
با ما تماس بگیرید