×

خطا

Strange, but missing GJFields library for /home/salam/public_html/plugins/content/autoreadmore/autoreadmore.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

سلام گتوند : امام جمعه گتوند با اشاره به روند کمک رسانی به زلزله زدگان غرب کشور گفت: کمک رسانی به آسیب دیدگان زلزله باید با مدیریت انجام شود.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام محمد علی شاه آبادی در خطبه های این هفته نماز جمعه گتوند در مصلای امام خمینی(ره) این شهربا اشاره به خسارات وارد شده جانی و مالی در پی وقوع زلزله اخیر در غرب کشور بویژه در استان کرمانشاه، بر رسیدگی جدی به وضعیت آسیب دیدگان این حادثه تاکید کرد و گفت:کمک رسانی صحیح به حادثه دیدگان باید با جدیت مدیریت شود.
وی با تسلیت جانباختگان این حادثه، کمک رسانی به آسیب دیدگان و به دور از جناح بندی های حزبی و سیاسی را خواستار شد وگفت: همگرایی وانسجام و وحدت رویه در خدمت به آسیب دیدگان باید مدنظر باشد.
خطیب جمعه گتوند به تلاش ها و خدمت رسانی مجموعه نیروی انتظامی در شهرستان گتوند تشکر و قدر دانی کرد و گفت: قطعا مجموعه پلیس راهور و نیروی انتظامی دغدغه ایجاد نظم و انتظام و جلوگیری ازتصادفات و اتفاقات در جامعه را دارند.
حجت الاسلام شاه آبادی بر همکاری مردم با نیروهای انتظامی و پلیس راهور تاکید کرد و اضافه کرد:آنچه که مهم است احساس مردم از خدمت رسانی نیروی انتظامی است، و در رفتار احساس نشود که این نیروها بخواهند از مردم مچ گیری کند و در مقابل نیز باید حرمت نیروی انتظامی از سوی مردم نگه داشته شود.
وی با اشاره به عدم زیرساخت های مناسب برای کنترل ترافیک و نظم در شهرگتوند گفت:در زیرساخت های شهری نیز مشکلاتی از جمله نبود پارکینگ،کم بودن تابلوها و علائم راهنمایی و هشدار دهنده وجود دارد، که باید از سوی دستگاه های ذیربط رسیدگی شود.
امام جمعه گتوند به روز جمعه بیست و ششم آبان ماه مصادف با 28 صفر رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) اشاره کرد و این روز را به تمام مسلمانان جهان تسلیت گفت.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

  

آخرین مطالب

گالری تصاویر


موسسه خیریه الزهرا(س) گتوند

آدرس: خیابان آزادی

تلفن: 36326065-061

       061-36326060

شماره حساب کمکهای مردمی:

بانک ملی: 0105932361002


قرض الحسنه امام صادق (ع)
آدرس : گتوند خیابان استقلال
محل تبلیغات شما
با ما تماس بگیرید
محل تبلیغ شما
با ما تماس بگیرید
محل تبلیغات شما
با ما تماس بگیرید